Menu

KATALOG

0216 410 54 11 Pbx bilgi@deveciogluinsaat.com

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Devecioğlu inşaat olarak 2000'li yıllardan bu yana "yaşam bulan çizgileri gerçeğe taşıma" felsefesiyle çıktığımız yolculukta başta Orta Asya olmak üzere birçok başarılı projeye imza attık. Hizmete girdiğimiz günden bu yana idari binaların yapımından iş merkezine, otel inşaatlarından konut projelerine kadar farklı birçok projeyi hayata geçirdik. Gerçekleştirdiği projeler ile ana amacı çevreye ve doğaya saygılı, gelecek nesiller için sürdürülebilir ve modern yaşam alanları oluşturmak olan firmamız, gelecek için üretme politikasını ve Türkiye ekonomisine katma değer sağlamayı kendine görev edinmiştir.

Çizgiden gerçeğe dönüştürdüğümüz tüm projeler de yüksek kalite standartlarından ödün vermeden, modern yapı teknolojilerini kullanarak, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına en uygun ve güvenilir çözümleri sunarak, geleceğin yapılarını inşa etmek en büyük hedefimizdir.

İnşaat sektöründe gerçekleştirdiğimiz geniş yelpazedeki faaliyetlerimiz ve tecrübemiz ile firmamız; alanında güvenilir ve öncü bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.


MİSYONUMUZ

Modern yapı teknolojilerini kullanarak müşterilerimizin hayal ve beklentilerine en uygun projeleri tasarlamak. Yenilikçi, fonksiyonel, estetik, güvenilir ve çevreye duyarlı yaşam alanları oluşturarak en üstün ve kaliteli hizmetleri sunmak.


VİZYONUMUZ

Dünya çapındaki değişim ve gelişmelere ayak uyduran, gerçekleştirdiği projeler ile sektöre yön veren, müşteri ve paydaşları ile ilişkilerini güçlü tutan, alanında öncü bir marka olmak.


DEĞERLERİMİZ

Güvenilirlik : Güvenilirliğimizi hiçbir değere değişmemek ana felsefemizdir. Dürüstlük ve güvenilirlik ilkelerinden ödün vermeden, yapılarımızda kaliteyi ve yüksek teknolojik uygulamalarını ön planda tutarak, müşterilerimize artı değer katan hizmetler sunarız.

Müşteri Odaklılık : Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en doğru şekilde analiz eder ve en uygun çözümleri sunarız.

Çevreye Duyarlılık : Çevreye ve insan sağlığına olan duyarlılığımızı, yapılarımızda en son yapı teknolojisi uygulamaları ve maksimum yapı standartlarını kullanarak ön planda tutarız. Çevreye, tarihi ve kültürel mirasların dokusuna zarar vermeden gerçekleştirdiğimiz projeleri geleceğe taşımak ve gelecek nesiller için her daim daha iyisini üretmek arzusundayız.

Yenilikçilik : Dünya çapında yaşanan sektöre' değişim ve gelişimleri yakından takip eder ve uygularız.

Projeler

Başlayacak Projeler

Devam Eden Projeler

Tamamlanmış Projeler